Türkiye Moda ve Yaşam Rehberi

Selena Gomez’i duygulandıran “Yılın Kadını” ödülü

Billboard dergisinin düzenlediği gecede ‘Yılın Kadını” ödülünü kazanan Selena Gomez, ödülü böbreğini kendisi için bağışlayan dostu Francia adına kabul etti.

Los Angeles’ta düzenlenen Billboard Yılın Kadınları gecesine birçok ünlü isim katıldı. Ancak gecenin en çok konuşulan ismi ünlü şarkıcı Selena Gomez oldu.

Selena Gomez'i duygulandıran "Yılın Kadını" ödülü

Gecede ‘Yılın Kadını’ unvanı verilen Selena Gomez, ödülünü alırken gözyaşlarına boğuldu. “Bu ödülü Francia almalıydı. O benim hayatımı kurtardı. Çok şanslı hissediyorum” diyen Selena Gomez, hayranlarına bu yıl içinde yeni albüm yapma sözü de verdi.

Genç şarkıcı Lupus hastalığı nedeniyle böbrek nakli olduğunu, böbreği bağışlayan kişinin de en yakın arkadaşı Francia Raisa olduğunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Yine Billboard dergisine röportaj veren şarkıcı, eski sevgilisi Justin Bieber ile yeniden birlikte olduklarını açıkladı.

Selena Gomez'i duygulandıran "Yılın Kadını" ödülü

Şarkıcı, “25 yaşındayım. 18 ya da 19 değilim. Sanırım kendim için doğru kararları verebilirim. Hayatımı etkilemiş insanları seviyorum. Justin da onlardan biri. Ben onunla büyüdüm ve onu yeniden yanımda görmek çok güzel” ifadelerine yer verdi.

Selena Gomez'i duygulandıran "Yılın Kadını" ödülü